Новини з 1996 року

На Полтавщині – 24 підприємства-боржника. Незмінний лідер – КрАЗ, борг якого виріс на десять мільйонів

Артем Кузьменко 14 червня 2021 11:45 455 0

Сьогодні, 14 червня, в Полтаві пройшла щотижнева апаратна нарада, на якій розглянули декілька питань. Одне з них – «Про здійснення заходів контролю щодо дотримання законодавства про оплату праці на підприємствах-боржниках області».

З цього приводу доповідав Сергій Щербак – начальник Управління Держпраці в Полтавській області. За його словами, це питання перебуває на контролі управління, тож він почав зачитувати статистичні дані.

За п’ять місяців 2021 року заборгованість з виплати працівникам підприємств зросла зі 103 700 000 грн до 109 200 000 грн.

Одні підприємства гасили борги, інші – ні. Через це загальна сума коштів виросла на п’ять з половиною мільйонів гривень, у той час як на ПрАТ «АвтоКрАЗ» зросла аж на 10 969 500 грн. Нагадаємо, що нещодавно один із працівників, який вирішив не чекати «допомоги» від міського голови, власними силами спромігся отримати виплату від підприємства.

 

Читайте також: Всі, хто просив допомоги в мера, залишилися з носом. Кременчужанин домігся виплати від КрАЗу

 

З початку року на 24 підприємствах-боржниках провели 28 перевірок, п’ять із яких – на КрАЗі. Про результати перевірок спікер не повідомив. Але нагадаємо, що ні до чого хорошого це не призвело, адже борг виріс майже на 11 мільйонів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 134 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 569 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1042 0