Новини з 1996 року

На полі поблизу Кременчука грибники знайшли викинутих, як сміття, шістьох цуценят. ФОТО

Валерія Макряшина 02 листопад 2017 17:48 1637 0

Як написала на своїй сторінці у Facebook начальник служби КП "Спецсервіс-Кременчук" Марина Кожушко, нещодавно до підприємства звернулися волонтери й розповіли трагічну історію викинутих цуценят. 

Волонтери повідомили, що "на полі, між селами Кам'яні Потоки, Чикалівка і Чечелеве (м.Кременчук), у місці, де практично не ступає нога людини, грибники знайшли викинутих, як сміття, шістьох цуценят. Самі грибники від такого тягаря відмовилися, але згадали, слава Богу, що є ЛЮДИ, небайдужі до долі тварин, яким і повідомили про «знахідку».

 

 

 

"Прихистити у себе цих сиріток погодилася Інна, жінка, під опікою якої знаходяться вже 16 дорослих собак і ще дюжина котів. Волонтери знайшли цуценят у полі та привезли Інні, купили протиглистні препарати. Малюкам поки знайшовся куточок у сараї, тому що всі «місця» зайняті. Коли підростуть, тримати їх ніде, сусіди і так не в захваті від такого сусідства. У матеріальному плані сім'я дуже потерпає, всі їхні нечисленні доходи з чоловіком ідуть на тварин",  - пише Марина Кожушко. 

У Спецсервісі звертаються до всіх небайдужих громадян: допоможіть прилаштувати цуценят, а ще по можливості допоможіть продуктами для численних вихованців Інни. Її телефон знаходиться у тексті повідомлення на сторінці Марини Кожушко. Також повідомляється, що доставку Інні в руки забезпечать волонтери. 

 

"От себя добавлю, что знаю Инну лично, очень хороший, порядочный человек. Все её собаки попали к ней с улицы, спасены, вылечены и очень любимы!  Давайте поможем!" - зауважує Марина Кожушко. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 421 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 543 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1048 0