Новини з 1996 року

На ПАТ «КВБЗ» оголошують про наміри відремонтувати 40-річні «Аменндорфи». Фото

Олександр Курилов 10 вересня 2018 12:40 2063 0

Адміністрація ПАТ «КВБЗ» оголошує про наміри провести капітальний ремонт усіх купейних та СВ-вагонів, які були випущені 40 років тому в НДР підприємством «Аменндорф» і якими сьогодні Укрзалізниця перевозить пасажирів.

Як повідомляє прес-служба Крюківського вагонобудівного заводу, такий ремонт дасть можливість продовжити термін експлуатації цих вагонів ще на наступні 12 років.

Серед того, що можливо замінити в старих вагонах під час ремонту, – це поставити нові меблі, оснастити все системою кондиціювання та вакуумними туалетами.

Це спеціальна міжвідомча комісія побувала на ПАТ «КВБЗ», представники якої оглядали технічні можливості крюківських вагонобудівників і навіть побували на малярній дільниці підприємства, фото з якої (певно, страшно показувати) чомусь забули оприлюднити.

За тим, що повідомляється, – міжвідомча комісія «Укрзалізниці» дала своє погодження на ремонт у Кременчуці всіх СВ-вагонів, які були випущені 45-35 років тому німецьким заводом «Аменндорф» для колишнього СРСР і які використовуються сьогодні на теренах колишнього СНД.

 

Читайте також: У Кременчуці поліція знайшла чоловіка, якого розшукували за вчинення злочину

Також стежте за новинами “Програми Плюс” у FacebookTwitter , Telegram та Instagram.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 107 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 275 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 558 0