Новини з 1996 року

На підряді у ТОВ "Житлорембудсервіс". Депутати заблокують всі рішення про створення ОСББ у Кременчуці

Олександр Курилов 15 липня 2016 15:54 1041 0

Депутати Кременчуцької міської ради пригальмують створення об’єднань співвласників житлових будинків,  які сьогодні утворюють на своїх зборах мешканці нашого міста.

І першою жертвою тут стануть 5 таких ОСББ, зареєструвати які мають депутати на черговій сесії. Ініціатива – зупинити все, в тім числі й Закон України – від представників управляючої компанії ТОВ «ЖРБС» і депутатів міської ради від фракції «Батьківщина» - сумновідомого депутата Головача.

Це засідання комісії міськради з питань промисловості сьогодні у мерії й заява депутата Олександра Калашника. За його словами, в будинку, де він мешкає, таке ОСББ утворене, але він не знає ні голови, ні секретаря. Заява на реєстрацію цього об’єднання співвласників, які не прийшли до депутата і «йому не поклонилися», - теж в порядку денному засідання.   

Звідси й пропозиція – призупинити все, натомість перевірити протоколи зборів громадян. (За законом, громадяни мають право на утворення об’єднань співвласників, які в даному випадку виступають альтернативою нашим управляючим компаніям.)

Про що говорили на засіданні – так це про тимчасовість припинення реєстрації, чого немає в жодному законі. Також присутні депутати прослухали заяву від представника управляючої компанії «Житлорембудсервіс» про те, що такі збори проводяться, ОСББ в місті утворюються й це не добре, бо в управляючій компанії про них не знають.

Про що слід додати – це про враження від засідання. А вони ж такі – такого відвертого лобіювання депутатами та бізнесменами своїх інтересів і гальмування реформ у Кременчуці, що можна було побачити сьогодні, – ще не було.

І як тут побороти намагання обранців кременчужан виступити лобістами на підряді й чи є в цьому випадку термін мовчазної згоди і якою може бути грошова компенсація міськради  при подачі в суд у випадку відсутності депутатського рішення, яке заблокують, – на всі ці запитання громадяни можуть відповісти й самотужки.

Єдине, що слід уважно почитати закони про ОСББ.  

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 242 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 642 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 495 0