Новини з 1996 року

На підприємствах «Гірник» та «Кварц» - кадрова криза. Але не співчуваємо і ось чому

Олександр Курилов 02 липня 2017 10:54 955 0

У Кременчуці будуть труднощі з будівництвом доріг, для чого, як відомо, в першу чергу потрібен щебінь. Однак саме зі щебенем у нас виникнуть проблеми, бо великої черги бажаючих працевлаштовуватися на місцеві кар’єри у місті не спостерігається.

Це комісія в міськвиконкомі минулого тижня, на якій розглядали причини існування неповної зайнятості на місцевих підприємствах, зокрема: чому люди працюють по 4 години замість 8-и?

У цьому переліку провальних підприємств – наш головний кар’єр, що знаходиться на вулиці Київській, і, попри те, що він має одразу дві назви «Гірник» і «Кварц», – власник у нього один.

Тож інформація, оприлюднена на засіданні комісії у міськвиконкомі, – на цих підприємствах не вистачає кадрів, аби збільшити обсяги виробництва.
А кадрів не вистачає, тому що немає грошей на виплату нормальної заробітної плати. Тож працювати сюди мало хто йде й саме тому в адміністрації підприємства проблеми з розширенням свого кар’єру, який має насунутися на приміське село Піщане.

Про що слід додати  - так це про відсутність співчуття. А воно в тому, що бізнес має бути соціально відповідальним. Інакше працювати буде нікому й нікому буде робити власнику підприємства додану вартість.

Щодо кар’єрів, то навіть зупинка двох з них нічого для Кременчука не означає. У місті є ще два таких, і вони працюють. Навпаки,  не буде чути вибухів, коли щебінь підривають на вулиці Київській, а в центрі Кременчука трясуться вікна.

А щодо самих кар’єрів, які зупиняться, – то це не біда. За пару років на їхньому місці постануть глибокі озера з чистою водою, де можна буде ловити рибу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2548 0