Новини з 1996 року

На оптовій базі можуть розстріляти собак, що покусали жінку? Волонтери проти смерті!

Едера Бедьо 06 липня 2016 16:50 865 1

На оптовій базі, що на вул. Московській, можуть розстріляти собак, які днями покусали кременчужанку. Про це у спільноті Групи захисту тварин, що в соцмережі ВКонтакті, повідомляють місцеві волонтери. 

 

 

Звісно, що інші небайдужі до долі чотирилапих друзів люди відразу ж почали цікавитися деталями інциденту, висловлювати своє обурення та пропонувати чергувати поблизу оптової бази, аби жодна з собак не постраждала.

 

 

Врешті-решт з`ясувалося, що на оптовій базі вийшла непроста ситуація. Жінку вкусив собака, після цього вона звернулася до лікарні, а її син надав цій справі розголосу. Утім наразі служба відлову тварин Кременчука розшукує саме того собаку. Колись уже траплявся подібний випадок, і представники КП "Спецсервіс-Кременчук" розшукали собаку, стерилізували і більше на вулицю не випускали.

Окрім цього, між комунальним підприємством та власниками оптової бази уклали договір, який у майбутньому у разі повторення подібної ситуації забезпечить швидке вирішення конфлікту та ізоляцію небезпечної тварини. Незважаючи на це, кременчуцькі волонтери все одно переймаються за долю собак, що залишилися на оптовій базі. 

 

 

 

Теги: Життя Кременчукаволонтери Кременчукабездомні твариниЗахист тварин

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

igor999 06.07.2016 18:13

Ув.защитники животных,Вы пытаетесь оправдать ситуацию которой в принципе не должно быть. Что это за рассуждения на тему сильно покусала или не сильно - так можно договориться - сильно изнасиловали ? или эффект удовольствия всё же присутствовал. Представьте , что ребёнка не сильно покусают - я думаю там "ляжет" не только "собачка" но и охрана которая кстати несёт за неё ответственность. Проблема в городе с бездомными собаками очень актуальна (получить 40 уколов в живот-это приятно ? скажите пожалуйста защитники животных?) и её надо немедленно решать !!! А рассуждения --- какая хорошая собачка --- оставьте для своих (не дай бог) покусанных родственников.

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 349 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1482 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2470 0