Новини з 1996 року

На Олега Беха та інших полісменів оголошено фотополювання! За компромат обіцяють 15000 грн

Марина Баніт 14 червня 2017 09:07 1290 0

Усі, хто бажає, можуть підзаробити на головному поліцейському Полтавщини та його колегах. Для цього їх треба сфотографувати.

Мова тут про незвичайне оголошення на сторінці полтавського видання "Останній Бастіон".

Тому, хто зробить ексклюзивні фотографії з компроментуючим змістом за участі начальника Головного Управління національної поліції в Полтавській області обіцяють від 3000 до 15000 гривень. За інших персон керівного складу НКВС у Полтавській області обіцяють платити за індивідуальними розцінками по домовленості.

На сторінці "Останній Бастіон" у ФБ йдеться про наступне:

«Оголошуємо новий конкурс Mickey Mouse GO & Prohodimets GO у зв’язку з численними проханнями наших читачів і широким резонансом, який викликав наш попередній конкурс молодих дизайнерів. Умови: спіймати в робочий і позаробочий час на фото- або відеокамеру начальника полтавського репресивного управління НКВД Олега Беха, який може ховатися за маскою Мікі Мауса, та недолюстрованого одеського напівпрокурорчика (про нього згодом на сайті) на прізвисько Prohodimets Олега Максимовича. 1) Фото Беха і #Prohodimets в саунах з дівчатами – 10 000 грн. Із парубками – 15 000 грн. 2) Під час #чревоугодничанья в найдорожчих ресторанах міста на кшталт «Аристократ», «Palazzo», «Іванова гора», «Concrete» – 5 000 грн. Фото в інших ресторанах, барах, гнидниках і гадюшниках (можуть там маскуватися) – 3 000 грн. 3) Під час відвідувань салонів краси «Цезарь», інших салонів, де надають послуги депіляції і різних …кюрів – 5 000 грн. 4) Фото усіх інших персон керівного складу НКВД у Полтавській області – за індивідуальними розцінками. GO! GO! GO!»

 

Теги: Поліція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 202 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 329 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 284 0