Новини з 1996 року

На охорону природного середовища у Кременчуці додатково виділяють 2 млн. грн. На що підуть гроші?

Віктор Крук 17 жовтня 2016 14:40 554 0

При внесенні змін до міського бюджету на 2016 рік через його перевиконання на 43,7 млн. грн. частку цих грошей планують використати на екологічні заходи.

Про це йдеться у додатку до проекту рішення міської ради, в якому розписані зміни розподілу видатків фонду охорони навколишнього природного середовища міського бюджету на 2016 рік.

Зокрема, на реконструкцію та встановлення обладнання для очищення газопилового потоку від забруднюючих речовин хімічного походження, що викидаються в атмосферне повітря від асфальтозмішувачів асфальтобетонної дільниці КП «КПС ШРБУ», заплановано витратити 500 тис. грн. Ця дільниця стала найбільшим забруднювачем атмосферного повітря у період, коли ШРБУ проводить ремонт автомобільних доріг.

На продовження реконструкції міського парку культури і відпочинку «Придніпровський» Управлінню капітального будівництва міськвиконкому додатково виділяється 900 тис. грн.

Ще 600 тис. грн. виділяється УЖКГ та КАТП-1628 на утилізацію відходів. З них 324 тис. грн. використають на придбання контейнерів для збору твердих побутових відходів, 276 тис. грн. – на будівництво споруд для збору твердих побутових відходів.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 97 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 293 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 415 0