Новини з 1996 року

На одній із вулиць міста кременчужани знайшли цуценя з переламаним хребтом. ФОТО

Валерія Макряшина 19 лютого 2018 12:02 1279 0

"Щенкам в Спецсервисе находиться опасно, постоянно меняющиеся взрослые собаки приносят много инфекций, губительных для малышей, поэтому у нас очень строгое правило – здоровых щенков в пункт временного содержания не принимать! Но тут был особенный случай…" - написала на своїй сторінці у Facebook начальник відлову та утримання Марина Кожушко. 

Нещодавно на одній з вулиць Кременчука люди знайшли поранене цуценя, яке дуже голосно скиглило. Небайдужі відразу відвезли його в Спецсервіс. Цуценя оглянули, зробили йому рентген. Результат приголомшив - перелом хребта.

"Но был и хороший момент – спинной нерв не разорван, это хоть и слабый, но шанс!" - зазначають у Спецсервісі. 

Звісно, почалися уколи, крапельниці та строгий "постільний" режим. 10 днів малюк не міг вставати - просто лежав і скиглив. Йому робили знеболюючі уколи, однак дивитися на нього без сліз було неможливо.

 

 

Пройшов час і цуценя потихеньку почало ставати на лапки, ходити, а потім навіть бігати. Назвали його Лопух. Він був ще слабеньким, але людям, які завітали в Спецсервіс, він сподобався і вони взяли його до себе додому. 

Нещодавно у Спецсервіс надійшов лист із фотографією (на головній) від нових господарів песика:  

"Здравствуйте! Хотим показать Вам бывшего вашего питомца. У него все хорошо, его все любят. К слову, его теперь зовут Фил (Филипп). Кличку, которую ему дали в приюте, конечно же, поменяли, никакой он не Лопух. Сейчас у него все в порядке. Очень живой, озорной и сообразительный песик. Спасибо вам за нашего Филю".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1044 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2043 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2661 0