Новини з 1996 року

На обід, з обіду... Чиновники Кременчука викатали з початку року рекордну кількість пального

Олександр Курилов 26 березня 2019 16:40 382 0

Міський виконавчий комітет повідомляє про чергове успішне поповнення запасів пального для автомобілів міського голови та його восьми заступників.

Мова тут про закупівлі, які проводяться за рахунок коштів міського бюджету.

Отже, за даними «Антикорупційного монітору», 15 березня 2019 року міські чиновники закупили в ТОВ «ОККО» 16 тисяч літрів  пального на загальну суму 413 тисяч гривень.

Найбільша частка в закупленому – бензин А 95, якого для модних авто нашого виконкому придбали 13500 літрів.

Таке поповнення бензинових запасів міськвиконкому – цікаве й змушує думати, що саме далі з бензином для «Тойоти» міського голови відбувається. Й мова ось про що.

У 2019 році це вже четверте поповнення запасів бензину для автомобілів  мера Віталія Малецького та його заступників.

І якщо сьогодні надворі березень, то не так давно - в січні  цього року вже було закуплено одразу 48 тисяч літрів того ж А 95 на суму більше мільйона гривень.

Як повідомляє Антикорупційний монітор, бензин А-95, партіями по 13,5 тисяч літрів, у фірми «Надежда-ритейл» міськвиконком купував тричі – 8, 11 і 21 січня.

Звідси й питання: як  і куди за січень, лютий і неповний березень нашим чиновникам вдалося виїздити таку кількість бензину? Бо достеменно відомо, що мер Малецький не їздить по місту на «Уралі» і його автомобіль не їсть сто літрів на сто кілометрів.

У «Програми плюс» немає відповіді на це запитання, крім версії, що батьки нашого міста ще й приторговують бензином, при тому, що отримують найбільшу в Кременчуці зарплату.

Можливі версії, що виконавчий комітет купував це пальне для КАТП 1628 для вантажівок, задіяних в очищенні міста від снігу взимку, – не приймаються. Це питання вирішувалося за рахунок коштів резервного фонду міського бюджету. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1679 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2737 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1662 0