Новини з 1996 року

На Молодіжному поменшає злочинності. Уряд заборонив нічну роботу наливайок та генделиків

Олександр Курилов 12 липня 2020 11:45 286 0

Надалі мешканці міста, зокрема на Молодіжному та в Крюкові мають бути вдячними уряду України. Й не стільки уряду,  як коронавірусу.

Причина – через поширення коронавірусу в Україні уряд прийняв рішення про заборону працювати вночі всім закладам громадського харчування, більшість яких в нашому місті – це генделики.

За тим, що написано в урядовій  постанові від 8-го липня  - забороняється робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.”;

Про що слід додати – це про виконання цієї постанови. Й з цим у Кременчуці складніше, бо насправді ніхто не перевіряє: чи виконується все це у нашому місті, або знову буде як і було.

А було, тобто є у нас сьогодні так – всі намалювали перед магазинами лінії для черг, але ніхто цих черг  як і норм перебування  максимальної кількості покупців в торговій залі – не дотримується.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 908 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1717 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 783 0