Новини з 1996 року

На мера Малецького знайшли управу. Учасники АТО з «Донбасу», Правого Сектору та «Азову» придумали

Олександр Курилов 07 грудня 2017 18:05 503 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький все ж таки прийматиме через сесію міськради рішення, спрямовані на допомогу кременчужанам у вирішенні комунальних проблем, що йому вдавалося до сьогодні успішно гальмувати.

Це сьогоднішня президія міськради – зібрання, на якому міський голова Кременчука оголошує про порядок денний чергової сесії міськради. 21 грудня на сесії він складатиметься з  83 питань, хоча насправді їх мало бути більше. Однак незручні для себе – зокрема, про довіру до нього як до міського голови, про зменшення підвищених у жовтні тарифів за тепло та гарячу воду, про утворення громадських рад на комунальних підприємствах міста, міський голова Віталій Малецький заблокував.

Проти такого блокування одразу виступили з різкими протестами колишні учасники АТО.

Пояснення Станіслава Кшевінського, оприлюднене на засіданні: прийняття рішення депутатами про громадські ради при комунальних підприємствах  ініціюють учасники АТО – кременчуцькі добровольці батальйонів «Донбас», «Азов» і «Правий сектор». Саме ж рішення потрібне для того, аби громадськість мала можливість  впливати на ситуацію з тим же ціноутворенням, якщо цим не займаються у міськвиконкомі.

«Давайте працювати конструктивно», - закликав  міського голову Кшевінський. Мер такого зауваження не очікував.

Проекти рішень, які він відхилив, всі були підписані його ворогом і депутатом міськради Оксаною Піддубною. Про те, що його кума, депутат Піддубна, готувала документи спільно з учасниками АТО, Віталій Малецький не подумав.

У підсумку – обіцянка мера міста, що принаймні одне рішення сесія міськради прийме, але вже наступного року.

Щодо долі інших рішень, міський голова нічого не сказав.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись