Новини з 1996 року

На Крюківському вагонобудівному заводі дооснащують 30 локомотивів General Electric. ФОТО

Іона Харченко 15 лютого 2019 17:38 476 0

Вчора, 14 лютого, голова правління Крюківського вагонобудівного заводу Анатолій Шабала провів нараду. На заході були присутні: президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер, директор «General Electric Україна» В’ячеслав Феклін, журналіст представництва «Голосу Америки» в Україні Оксана Устюжаніна. Про це повідомляє прес-служба Крюківського вагонобудівного заводу.

Делегація відвідала корпус пасажирського вагонобудування, де проходять дооснащення в рамках програми локалізації локомотиви General Electric. Гості оглянули, як виконуються роботи, оцінили якість уже готових до відправлення машин.

Дооснащення першої партії - 30 локомотивів - уже добігає кінця. На підприємстві сподіваються на продовження проекту, розвиток і розширення програми локалізації з 10 до 40 відсотків, як передбачено основною угодою. Йдеться про поставку й дооснащення 225 локомотивів.

«Ми разом з представниками компанії General Electric налагодили плідну й результативну співпрацю, фахівці розмовляють, як-то кажуть, однією мовою. Наразі свої зобов’язання по першій партії підприємство виконало в повному обсязі», – сказав Анатолій Шабала.

Президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер захоплювався підприємством і роботою вагонобудівників над спільним проектом із General Electric.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3560 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 114 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 307 0