Новини з 1996 року

На кременчуцьких тротуарах з’явилися нагадування для пішоходів. ФОТО

Людмила Скачко 15 травня 2019 17:15 374 0

Сьогодні, 15 травня, в Кременчуці пройшла всеукраїнська акція "Відповідальний пішохід". Патрульні поліцейські спільно з молоддю нанесли попереджувальні написи біля пішохідних переходів. Таким чином вони вирішили нагадали містянам, як правильно переходити проїжджу частину.

 

 

"Візьми дитину за руку", "Зніми навушники", "Сховай телефон", "Подивись" - саме такі прості нагадування тепер є на тротуарах міста.

Але ці нагадування розміщені трішки не в тих місцях, тому що зазвичай люди на пішоходах так чи інакше уважні, а от такі позначки можна було б розмістити саме там, де немає ніяких пішоходів і знаків, адже саме там частіше за все люди неуважні і вважають, що якщо "швидко перебігти", все буде добре, але, на жаль, не завди так. І чому б не додати тоді такий напис "Краще пройди ще кілька метрів до переходу й збережи своє життя і того, хто поруч з тобою в цей момент".

 

 

Звичайно, місця, на які вже нанесли написи, також обирали не випадково. Це перехрестя та переходи з найбільшою ймовірністю скоєння ДТП за участю пішоходів. Саме через недисциплінованість та невиправдано ризиковану поведінку пішоходів відбувається значна кількість ДТП.

 

 

Тому добре подумайте перед тим, як перейти дорогу в непризначену для цього місці. Воно того варте?

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1959 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2510 0