Новини з 1996 року

На Київській квартиранти виїхали з квартири, залишивши там голодного ротвейлера. ФОТО

Ксенія Омельченко 04 листопад 2017 15:08 558 0

Зі "Спецсервісу" знову невтішні новини. Як зазначає Марина Кожушко, усі співробітники були шоковані цією історією, дехто не міг стримувати сліз.

А почалося все з того, що до офісу організації прийшла жінка, яка благала про допомогу. Вона ж і розповіла страшну історію. Тетяна, а саме так звали жінку, здавала квартиру по вулиці Київській. Квартиранти у неї жили рік, усе було добре, аж раптом вони перестали відповідати на дзвінки. Жінка вирішила дізнатися, в чому ж справа. Однак відчинити двері до квартири їй не вдалося, довелося знімати замки. У самій квартирі жінка вже не побачила речей квартирантів, проте повний безлад та відчинені на балкон двері сильно здивували її.

Аж раптом з балкона вийшов виснажений і замучений пес. Скільки днів собака просидів один без їжі та води - невідомо. Співробітники "Спецсервісу" поїхали забирати бідолаху зі страшного місця ув'язнення, яке колись було його домівкою. За словами господині квартири, ротвейлера звуть Джафар.  

У "Спецсервісі" ще не знають, чи буде якесь продовження цієї історії. Зараз головна мета - врятувати собаку. Зараз він, як ніхто інший, потребує любові та їжі, яку слід давати потроху 6-7 разів на день. Й до того ж його раціон має складатися тільки з яловичини, сиру та перепелиних яєць.

У пункті тимчасового утримання  зараз 170 бідолах, і робітникам дуже складно приділяти увагу всім і всіх любити, але вони дуже стараються.

Джафар, за словами Марини Кожушко, незважаючи на свій стан, дуже розумний та контактний, бореться за життя, намагається спілкуватися. Він усе ще відмовляється вірити в те, що його жорстоко зрадили, залишивши на болісну повільну смерть ті, кого він любив.

А ще він, як і всі ті, кого зачепила ця історія, сподівається на справжнє диво! На те, що в нашому місті знайдеться людина, яка забере Джафара з притулку та оточить його турботою.

Контакти КП "Спецсервіс":

вул. Горького, 48/75
098 779 54 42 Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання
067 735 63 77 Рєзніков Сергій Володимирович, директор.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись