Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

На дорогах може з'явиться шумова і світлова розмітка

Ксенія Омельченко 13 вересня 2018 09:41 710 0

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) розглядає введення шумової та світлової розмітки під час проектування доріг. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

"Така розмітка може стати дієвим засобом підвищення безпеки руху на наших дорогах. Наприклад, у Фінляндії, Данії та Швеції застосування шумових смуг дозволило досягти значного зниження рівня аварійності на дорогах і є обов'язковим для будівництва нових доріг", - написав заступник міністра.

Шумова дорожня розмітка - штучно створена нерівність - виїмка чи височина, яка залежно від призначення облаштовується уздовж або впоперек дороги. Під час наїзду на неї водій автомобіля починає відчувати істотний вібраційний та шумовий вплив, і це сприяє підвищенню уваги на дорозі під час руху вздовж дорожніх узбіч або перед наближенням до ділянки з підвищеною небезпекою.

Люмінесцентна дорожня розмітка підсвічується за рахунок спеціальної фарби, яка накопичує, а потім випромінює світло протягом 10 годин після заходу сонця. Це покращує видимість для водіїв у вечірній час, зменшує кількість аварій на дорогах і підвищує безпеку руху. За словами Парцхаладзе, використання даних видів розмітки пропонується впровадити в державній будівельній нормі для будівництва нових та реконструкції існуючих доріг.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 230 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1091 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1816 0