Новини з 1996 року

На допомогу осінньому дощику, або Знову про нелогічне витрачання коштів КП "Благоустрій Кременчука"

Валерія Макряшина 20 вересня 2019 15:40 552 0

Настала осінь, квіти в'януть, листя жовтіє та падає з дерев, а наше комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука" укладає якісь дивні й незрозумілі договори, зокрема на обслуговування системи автоматичного поливу клумб.

Як зазначила місцева активістка Лариса Гориславець, строк дії договору - з 8 серпня по 31 грудня.

Роботи виконуватиме ТОВ «Будівельний дім «Будівництво», керівниця і засновниця якого Галата Олена Євгеніївна.

"У додатку до договору вказано, що виконавець здійснює розконсервування системи автоматичного поливу, сезонне обслуговування з квітня по жовтень і консервацію системи на зиму. Йдеться про догляд за клумбами уздовж проспекту Свободи, 10 д – 31, тобто підйом на водоканал. Не питайте мене, як ці клумби зеленіли ціле літо без сервісного обслуговування. Я можу лише повідомити мовою цифр, що 8 серпня в системі Prozorro спершу з’явився договір, а трохи пізніше в цей же день – пункт плану. Хоча теоретично має бути навпаки: спершу замовник планує щось купити, а потім купує..." - зазначила Лариса Гориславець.

І тут найцікавіше. Виявилося, що сервісне обслуговування систем поливу закладено з квітня 2019 року, а самої системи ще немає - її будують. І вгадайте, хто виконує роботи? 

Роботи з будівництва системи поливу виконує ПП «Будмонтажпроект-17», бенефіціаром якого є горе-будівельник Сергій Галата. 

 

 

Закупівля була оголошена в травні 2018 року. І ціна стартувала з 601 тисячі гривень. Потім додаткові угоди відкорегували її до 1 млн 284 тис 657,80 грн і термін будівництва – до кінця 2019 року. Дивно, чи не так?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 232 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 601 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1340 0