Новини з 1996 року

На додаткові ремонтні роботи в травматологічному відділенні 2-ї міської лікарні виділили ще півмільйона

Валерія Макряшина 07 вересня 2019 11:00 581 0

Як ми колись і прогнозували сума виділена на капремонт терапевтичного відділення 2-гої Кременчуцької міської лікарні по вул. Генерала Манагарова, 7 не виявилася остаточною. І хоч це відділення урочисто й під музику відкрилося у травні цього року, щось там ймовірно не доробили...

Згідно з інформацією, яка оприлюднена на офіційному веб-порталі публічних закупівель "Prozorro", комунальне некомерційне медичне підприємство "Кременчуцька міська лікарня "Правобережна" наразі укладає договір на суму 527 тисяч 722,80 грн з харківським ТОВ "Будівельник" на додаткові будівельні ремонтні роботи в терапевтичному відділенні медичного закладу.

Кошти виділяють із міського бюджету. 

 

 

В обґрунтуванні застосування переговорної процедури у договорі коригування йдеться, що необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, існує через непередбачувані обставини необхідні для виконання проекту. Почнуться роботи 17 вересня і завершаться до кінця цього року.

 

 

Нагадаємо, що терапевтичне відділення Другої лікарні Кременчука офіційно відкрили 15 травня цього року. Гроші в сумі 10 мільйонів на його ремонт відилив Кабмін з Державного Фонду регіонального розвитку. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3701 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 133 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 337 0