Новини з 1996 року

На чому і за скільки їздить міська влада у 2015 році. ДОКУМЕНТИ

Андрій Михайленко 17 серпня 2015 18:49 1372 0

Виконком 16 березня цього року уклав угоди на перевезення пасажирів наземним транспортом поза розкладом, а також - на послуги пасажирського наземного транспорту. Загальна вартість угод складає 1,817 млн. гривень. Про це зазначено у Віснику державних закупівель. 

Згідно з укладеними угодами, Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство-1628 отримає 1,55 млн. гривень, а  КП "Кременчукводоканал" - 320 тис. гривень. 

В опублікованому виконкомом Звіті  про результати проведення процедур відкритих і двоступеневих торгів та попередньої кваліфікації № 3 від 19.03.2015 року не зазначено кількість та моделі авто, які мають перевозити в цьому році кременчуцьких чиновників.

За інформацією сайту "Наші гроші", торік орендований виконкомівський автопарк при практично тій же ціні (1,9 млн. гривень)  виглядав таким чином:

У вказаному переліку є два авто з великими двигунами: Ніссан Максіма (3 літри) і Тойота Камрі (3,5 літра). Остання "скромно" позначена як авто, що має об'єм двигуна не менше 2,4 літра, хоча  фактично там стоїть V-подібна "шістка" на 3,5 літра.

Варто зауважити, що чиновникам є де зекономити: газобалонне устаткування напрошується само собою. А поки що додаємо скрін-шот із Вісника.

 

 

Таблиця: сайт "Наші гроші"

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаБюджет КременчукаТендери Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1859 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0