На чемпіонаті України боксерки з Полтавщини завоювали п’ять медалей

Іона Харченко 03 грудня 2019 11:20 262 0

Нещодавно в Івано-Франківську відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді та юніорок.

У змаганнях участь взяли також і спортсменки з Полтавщини. П’ятеро наших дівчат завоювали медалі, дві з них — «золоті». Про це повідомляє «Полтавщина Спорт».

Полтавка Каміла Сіріца стала другою серед юніорок у ваговій категорії до 57 кілограмів. Вона перемогла Анастасію Михайлюту з Київщини та киянку Ангеліну Лахно. У фіналі полтавська боксерка за одноголосним рішенням суддів поступилася Дар’ї Шаман із Сумщини.

Уляна Бойченко з Горішніх Плавнів виборола «бронзу» у ваговій категорії 65 кілограмів. Вона перемогла Аліну Довженко з Кіровоградщини, але у півфіналі поступилася Яні Зензелюк і задовольнилася «бронзою».

Марина Шевченко з Горішніх Плавнів стала другою серед дівчат 2006-2007 років народження у ваговій категорії до 54 кілограмів. Вона в першому бою перемогла Вікторію Смірічинську з Херсонщини, а потім у фіналі програла Анастасії Таран із Дніпра.

Ангеліна Некрасова з Горішніх Плавнів стала кращою у ваговій категорії до 60 кілограмів. У вирішальному поєдинку вона перемогла Анну Букань із Черкащини.

Карина Звєрєва з Горішніх Плавнів стала чемпіонкою у ваговій категорії 70 кілограмів. Вона перемогла Варвару Давидову з Харківщини й у фіналі — Алісу Тупотіну з Кривого Рогу.