Новини з 1996 року

На будівництво нового мосту через Дніпро у Кременчуці наберуть до 1200 працівників. На яку зарплату?

Олександр Курилов 14 червня 2021 14:40 1046 0

Відома будівельна фірма «Догуш», яка почала в Кременчуці підготовчі роботи з будівництва нового мосту через Дніпро, набере приблизно 1200 працівників. Але це будуть не лише жителі Кременчука й не лише нинішні безробітні.

Керівник Кременчуцького міського центру зайнятості Віктор Калашник розповів «Програмі плюс» про представників турецької фірми у вирішенні кадрових питань.

«По-перше, скажу, що вже призначено керівника будівництва й цей фахівець уже працює. Тож завтра відбудеться ще одна зустріч з кадрових питань.

А з того, що вже відомо, – фірма «Догуш» набирає працівників і не так давно набирали фахівців з архітектури зі знанням англійської. Таких спеціалістів набирали по всій Україні.

Й приблизно так триватиме й далі - людей набиратимуть за розвитком будівництва, а всього, наскільки відомо, планується набрати до 1200 працівників. Але це завдання вирішуватиметься поступово», - таке пояснення співрозмовника.

Інше від Віктора Калашника – це інформація про ймовірну заробітну плату на будівництві нового мосту через Дніпро.

Заробітна плата на цьому будівництві не буде зависокою, але буде саме такою, аби будівництво мосту просувалося», - такий прогноз від чиновника, в завданні якого – вирішення кадрових проблем на підприємствах нашого міста.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 134 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 569 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1042 0