Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

На будівлі ЗОШ №20 сьогодні відкрили меморіальну дошку воїну АТО Андрію Покладову. ФОТО

Едера Бедьо 25 березня 2016 16:16 1096 0

Сьогодні, 25 березня, на будівлі загальноосвітньої школи №20 було відкрито меморіальну дошку геройськи загиблому в зоні АТО кременчужанину Андрію Покладову, який був випускником цього навчального закладу. На заході були присутні мати Андрія Покладова  та близькі його родині люди, колектив загальноосвітнього закладу та небайдужі кременчужани.

Уже 30 кременчужан загинули під час військового протистояння з агресором, який посягнув на незалежність нашої Вітчизни. Серед героїв АТО, які не повернулися додому, до своїх родин,  і  Андрій Покладов – молодий чоловік, який за переконаннями та покликом серця один із перших пішов на фронт добровольцем. 

Після відкриття пам'ятної дошки перед присутніми виступила мама Андрія Покладова. Ледве стримуючи сльози, жінка розповідала про свого улюбленого сина, який виріс гідним громадянином України, був  люблячим сином і дбайливим батьком. Добрі слова на адресу загиблого героя також прозвучали від директор школи №20 Володимира Нікіфоренка, школярів і однокласниці Андрія.  Живі квіти  поклали кременчужани до меморіальної дошки, низько вклоняючись пам’яті героя сучасної України.

Нагадаємо, старший лейтенант 128 бригади Андрій Покладов як герой  загинув 19 лютого 2015 року в районі містечка Дебальцеве Донецької області, захищаючи незалежність і цілісність України.  Подвиг кременчужанина був відзначений на державному рівні - Указом Президента України Петра Порошенка його було посмертно нагороджено  орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Його іменем у нашому місті названа вулиця, а на його честь відкрито дві меморіальні дошки.  

Фото: прес-служба міськвиконкому

Теги: Життя КременчукаПідтримка АТОУчасники АТОмеморіал героям АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1215 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1940 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1671 0