Новини з 1996 року

На будівлі ліцею № 30 відкрили меморіальну дошку учаснику АТО Анатолію Білоусу

Валерія Макряшина 20 жовтня 2017 15:21 401 0

 Сьогодні, 20 жовтня, у Кременчуцькому навчально-виховному комплексі № 30 (ліцей № 30) відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому герою, учаснику АТО Анатолію Білоусу. 

У заході взяли участь  заступник міського голови Руслан Проценко, депутат міської ради Володимир Шибашов, мати загиблого героя Таїсія Білоус і його брат, теж учасник АТО, Володимир Білоус, однокласники,  друзі, класний керівник Анатолія Білоуса, бойові побратими,  педагогічний та учнівський колективи навчального закладу.

 

 

       Звертаючись до присутніх на заході, заступник міського голови Руслан Проценко зазначив, що Анатолій Білоус одним із перших став на захист Батьківщини, коли вона опинилася в небезпеці.  Коли на її сході розпочався збройний конфлікт, а фактично  спалахнула неоголошена війна з агресором із сусідньої країни, він добровольцем пішов захищати цілісність і незалежність України, мир і спокій на нашій землі. Заступник міського голови висловив щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого та подякував їм за те, що виховали справжнього героя.

       Не залишили байдужими жодну людину  розповіді про Анатолія Білоуса його брата, теж учасника АТО Володимира Білоуса, класного керівника та однокласниці  героя. Не стримували сліз ні дорослі, ні діти. Хвилиною мовчання всі вшанували світлу пам'ять про нього.

 

 

       Право відкрити меморіальну дошку було надано матері і брату загиблого героя Таїсії та Володимиру Білоусам. Відтепер Анатолій Білоус щодня зустрічатиме і проводжатиме учнів рідного навчального закладу, дивлячись на них зі світлини на граніті.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись