Новини з 1996 року

На будівлі Кременчуцького колегіуму № 25 відкрили одразу дві меморіальні дошки учасникам АТО

Ксенія Омельченко 19 жовтня 2017 15:46 329 0

Сьогодні в Кременчуцькому колегіумі № 25 відбулася лінійка-реквієм, присвячена відкриттю меморіальних дошок випускникам навчального закладу, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України - Степану Уссу та Олегу Довбні.

Участь у заході взяли керуючий справами виконкому Кременчуцької міської ради Руслан Шаповалов, депутат міської ради Володимир Шибашов, рідні та друзі загиблих героїв, учасники АТО, учнівський та педагогічний колективи навчального закладу.
 


 

Керуючий справами виконкому Кременчуцької міської ради Руслан Шаповалов зазначив, що в неоголошеній війні, яка сьогодні триває на сході України, загинуло багато українських військових, які за покликом серця стали на захист незалежності і цілісності України, серед них і кращі сини Кременчука. Руслан Шаповалов підкреслив, що кременчужани завжди пам’ятатимуть своїх героїв.

Про героїзм і мужність загиблих героїв, проявлені під час проведення антитерористичної операції, розповіли сестра Степана Усса Людмила Боталова та бойовий побратим Олега Довбні Олег Гордус. Світлу пам'ять героїв вшанували хвилиною мовчання.
 


 

Почесне право відкрити меморіальні дошки було надано батькові Олега Довбні - Олександру Довбні та сину Степана Усса – Данилу.

В пам’ять про загиблих випускників навчального закладу під пісню «Пливе кача» учениці колегіуму винесли запалені свічки, а учасники заходу поклали квіти до меморіальних дошок, встановлених на честь загиблих героїв.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись