Новини з 1996 року

На боротьбу з кримінальним Молодіжним постане новий відділ поліції. ФОТОрепортаж

Марина Баніт 10 лютого 2017 14:32 558 0

На Молодіжному відтепер запрацював відділ поліції.  Трохи із запізненням його відкрили, і навіть ще вчора у приміщенні працювали будівельники, а вже сьогодні поліцейські зайняли свої кабінети.

Для цього в приміщенні першого поверху будинку на  пр. Лесі Українки, 29 робився довготривалий ремонт, але з огляду на представлене - не дорогий. Наразі приміщення напівпорожні, майже немає меблів.

 Раніше на цьому місці був бар, який багатьом кременчужанам не подобався, бо вабив алкозалежних та бешкетників.

Декількох працівників з різних відділів перевели на нове місце роботи.

На відкриття цього відділення та ще одного на вул. Першотравневій, 33, приїхав сам начальник Управління Національної Поліції в Полтавській області полковник поліції Олег Бех. Також присутні були нардеп Юрій Шаповалов, начальник кременчуцької поліції Олександр Коцар та мер міста Віталій Малецький і його помічники.

Тож перед представниками преси, місцевої влади та вищого керівництва поліцейські радо дякували за гарні умови праці. Звичайно, що без цього ніяк.

 

 

Акуратні, чисті приміщення для поліцейських з недорогим ремонтом розташувалися в житловому будинку.

Нагадаємо, перед цим сьогодні ж у центрі міста було відкрито опорний пункт поліції на Першотравневій 33.

В одному з кабінетів навіть перебувала мешканка цього самого будинку, вона нібито прийшла скаржитися і писала заяву. Вона там була вже давно - чи то так довго писала, чи то чекала когось. Тож вона теж потрапить на сторінки друкованих видань та телебачення.

Як виявилося, Молодіжний неймовірно криміногенний. Із 35437 заяв на Молодіжний приходиться 11812. Про це повідомив начальник поліції Полтавської області Олег Бех.

 

 

На презентації повідомлялось, що Кременчук одним із перших активно розширює пункти поліцейських відділків, що сприяє забезпеченню порядку в місті.

У місті погіршилась криміногенна ситуація. Тому влада вважає, що менше злочинності буде при більшій кількості поліцейських. Тож начальник Кременчуцької поліції Коцар просив владу ще більше відкривати відділки та покращувати умови праці поліцейських.

 

 

 

Теги: Життя КременчукаПригоди КременчукаПоліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись