Новини з 1996 року

На боротьбу з коронавірусом. У Кременчуці виділили трохи більше мільйона грн на засоби захисту і тести

Валерія Макряшина 13 березня 2020 13:40 1052 0

Яка профілактика коронавірусу, що охопив уже весь світ, буде проводитися в нашому місті Кременчуці й де братимуть на неї кошти, зокрема на закупівлю необхідних медзасобів?

Про це сьогодні, 13 березня, говорили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 

Як і в усіх містах України, в нас розпочнуться заходи, спрямовані на профілактику коронавірусу. Вже, як бачимо, люди в "білих костюмчиках" почали обприскувати зупинки громадського транспорту, парки тощо. 

Крім цього, як уже знаємо, в навчальних дошкільних і шкільних навчальних закладах нашого міста призупинено до 3 квітня включно навчальний процес.

Сьогодні ж на засіданні обговорювали здебільшого фінансові питання - де брати кошти на закупівлю медичних засобів та засобів індивідуального захисту?

Так, було вирішено виділити з резервного фонду бюджету Кременчука півтора мільйона гривень.

Зокрема, на засоби медичного забезпечення міському уравлінню охорони здоров’я виділять 1 млн 51 тис. грн. Департаменту освіти дадуть 89 тисяч гривень. На закупівлю індивідуальних засобів захисту виконкому - 27 тисяч гривень. Залишок - 84 тисячі гривень - направлять на закупівлю таких засобів управлінню у справах дітей та сімей Кременчука.

Також на засіданні стало відомо, що в разі необхідності в інфекційних відділеннях медичних закладів нашого міста є можливість додатково розгорнути 60 дорослих ліжок (Перша міська лікарня) та 100 дитячих ліжок у дитячій лікарні. 

Під час засідання чиновники перерахували ще ряд профілактичних дій, які вже виконуються. Це повна дезінфекція комунальних транспортних засобів, які здійснюють перевезення кременчужан, повне їх провітрювання тощо. Така ж сама дезінфекція повинна відбуватися у великих магазинах та супермаркетах нашого міста. Деякі з них уже встановили в залі дезінфікуючі засоби та пам'ятки. 

І найголовніше - це швидкотести на визначення коронавірусу, яких у Кременчуці немає.

Немає їх і в Полтаві. За словами представниці управління охорони здоров'я, очікують ці тести в обласному центрі 22-23 березня. На Кременчук вони також будуть розподілені, але скільки - наразі невідомо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 550 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 817 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 879 0