Новини з 1996 року

На автодорозі Хорол-Семенівка-Кременчук продовжується ремонт. Наносять холодну розмітку

Валерія Макряшина 23 серпня 2017 09:43 666 0

Як повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області, наразі на автодорозі Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук продовжується поточний середній ремонт. Після укладання асфальтобетону наноситься дорожня розмітка. На відремонтованих ділянках дорожники Полтавщини вже не перший рік застосовують розмітки, які виконуються довговічними матеріалами – нанесення алмазної стрічки або пластиків, як холодних, так і гарячих. Усе це проводиться на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області 

"У цьому році в селі Вишневе ми вирішили осьову лінію нанести за допомогою холодного пластику, а крайові лінії – фарбою. Загалом пластик відрізняється від фарби для розмітки підвищеною зносостійкістю, він краще витримує як фізичні навантаження, так і вплив погодних явищ. За рахунок того, що пластик має більшу товщину, ніж нанесена фарба, під час дощу він виступає над шаром води. Це дає можливість водіям під час опадів у темну пору краще орієнтуватися на проїжджій частині", - пояснює заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Пластиковій розмітці притаманна тепло- і морозостійкість, також підвищена еластичність. У зв'язку з цим вона зберігається на дорогах набагато довше, ніж звичайна фарба, і тим самим заощаджує кошти на оновлення, адже термін її служби сягає від 3-х до 6-ти років.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 608 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 834 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 1041 0