Новини з 1996 року

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО

Олексій Ващук 26 вересня 2020 20:30 942 0

Сьогодні, 26 вересня, у День міста, працівники центральної міської бібліотеки зробили мешканцям міста приємний подарунок на честь свята. Вони організували виставку, на якій представили старовинні світлини, а також декілька десятків фотографій буденного життя міста за радянських часів.

Дивлячись на чорно-білі світлини немов поринаєш у минуле на сотню років. Тут ми бачимо кременчужанок кінця 19 століття, знімки міста буремного початку 20 століття, на яких бачимо будівлі дореволюційної епохи, яких вже не існує. Також є фото голодних повоєнних років із звичайними містянами Кременчука. Ну і звичайно ж, експозиція не оминула буденності України часів Брежнєвського застою та Хрущовської відлиги.

Кременчужани неабияк зацікавилися архівними фото рідного міста. Дехто навіть упізнавав місця, де було зроблено світлини. За словами пересічних громадян, вже багато що змінилося з тих часів у Кременчуці.

"Було б цікаво потрапити у минуле та побачити рідне місто таким, як воно на фотографіях виглядає. А потім рушити до майбутнього, та подивитися на нього через 100 років" - діляться своїми враженнями містяни.

Напевно, що наші нащадки так само, як і ми, будуть із теплотою в серцях згадувати минуле рідного Кременчука.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 149 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 309 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 656 0