Новини з 1996 року

На 19 червня призначили провести режимні виміри електронавантажень

Валерія Макряшина 24 травня 2019 12:20 494 0

Відповідно до затвердженого порядку, двічі на рік проводяться виміри електричного навантаження у встановлені НЕК «Укренерго» характерні режимні дні літнього та зимового періоду (червень, грудень) на електроустановках споживачів, що мають майданчики вимірювання з приєднаною потужністю електроустановок 150 кВт та більше та середньомісячним споживанням 50 тис. кВт∙г (за підсумком минулого року).

Черговий режимний день призначено на 19 червня 2019 року, повідомляє прес-служба ПАТ “Полтаваобленерго”.

"Зазначеним споживачам необхідно провести виміри погодинного активного навантаження його споживання (величина максимально можливого навантаження об’єктів споживача в режимний день не повинна перевищувати величини дозволеної потужності, передбаченої нормативно-технічною документацією) та генерації, виміри фактичної реактивної потужності увімкнених КУ в режимний день, незалежно від режиму роботи електроустановок, виникнення аварійних та інших непередбачуваних ситуацій. 

Звертаємо Вашу увагу, що споживачам необхідно дотримуватися встановлених вимог Порядку, адже проведення режимного дня є дуже важливим заходом для стабільної роботи ОЕС України та знаходиться на відповідному контролі Держенергонагляду. Інспекцією Держенергонагляду в Полтавській області вибірково будуть проводитися перевірки проведення споживачами вимірів електричних навантажень.

Результати вимірів необхідно оформити у відповідних протоколах вимірів та надати їх до відповідних філій АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» у термін не пізніше 10 робочих днів з дня проведення вимірів.

 Бланки для оформлення результатів вимірів у режимний день https://www.poe.pl.ua/consumers/ur/electricity/forms-measurements/", - ідеться в повідомленні. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 204 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 221 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 399 0