Новини з 1996 року

Ні Шаповалову, ні Ляшку, ні Жеваго, ні місцевим політиканам в школах місця немає, - МОН

Марина Баніт 27 червня 2018 12:24 1033 0

Незабаром в Україні - вибори й політики починають агітувати. І з цією метою вони заходять на недозволені території й проводять заборонені заходи.

Таким прикладом у школах міста Кременчука був нардеп Юрій Шаповалов, який на території шкіл вивішував свою рекламу. Тоді його дії публічно засуджували місцеві депутати.

Нардеп розміщував свою рекламу навіть на заходах, до яких не мав жодного відношення.

Але, на жаль, про випадок у школах Кременчука МОН не почуло. Натомість витівка нардепа Ляшка сприяла офіційному зверненню до політиків з проханням не використовувати освіту та учнів у політичних агітаціях та перегонах. Пан Ляшко на школярів однієї зі шкіл одягнув футболки із зображенням вил.

МОН нагадало місцевим органам виконавчої влади про те, що одним з принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Міністерство засудило політичну агітацію в закладах освіти й закликало обласні державні адміністрації вжити відповідних заходів.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти й науки України, про це йдеться в листі МОН «Щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти» №1/9-407, надісланому обласним та Київській міській державній адміністрації. «Міністерство засуджує розміщення будь-якої партійної агітації у закладах освіти, проведення політичних акцій та залучення до них учасників освітнього процесу. Просимо вжити дієвих заходів щодо недопущення у закладах освіти політичної агітації, просування політичного брендингу та використання приміщень закладів освіти для розміщення громадських приймалень», - ідеться в листі.

МОН також нагадує, що одним з принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій. Відповідно до статті 31 нового Закону України «Про освіту» політичні партії (об’єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти.

Отже і Ляшку, і Шаповалову, і Жеваго, і місцевим депутатам до школи - зась!

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 608 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 995 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 946 0