Новини з 1996 року

Німецький інвестор Йорг Майснер відповів меру Малецькому на кидалово. У нашого мера неприємності

Олександр Курилов 28 березня 2018 13:30 1579 0

Німецький інвестор Йорг Майснер, якого несправедливо рішенням мера Малецького та міськради було відсторонено від його багаторічної справи дегазації Деївського звалища, відповів на утиски.

А відповідь така – у спеціальній телепередачі телеканалу «Еспресо», де  кременчуцькі події описують так:

«Черговий виток скандалу навколо Деївського сміттєзвалища в Кременчуці. Місцева влада цинічно обдурила німецького інвестора, який вклав у видобуток біогазу зі сміття понад півмільйона євро, після чого його самого та компанію HAASE Energietechnik AG, яку він представляє, було відсторонено від роботи.

Натомість заробляти на прибутковому бізнесі зеленої енергетики без конкурсу дозволили місцевій фірмі “Кліар Енерджі-Кременчук”. Якби на Деївському сміттєзвалищі в Кременчуці працювала німецько-українська компанія, то місто за місяць отримувало б не менше 250 тис. грн та  близько 700 тис. грн за оренду комунікаційних мереж.

Тобто майже 4 мільйони гривень за рік. Тоді як нікому не відома нова фірма сплачує місту лише близько 300 тис. грн. Про корупцію на Полтавщині дивіться в розслідуванні журналіста програми "ШУСТРОВА LIVE" Дарини Козаченко».

Слід додати, що насправді це лише перша спроба німецького інвестора встановити справедливість.

А далі будуть наступні, і Йорг Майснер саме так і обіцяв, й мова про те, що кременчуцький скандал виходить на зарубіжний рівень і тема нещасного кременчуцького звалища вже порушуватиметься на міжнародному рівні.

І сказати, що в уряді будуть у захваті від такої історії, коли Україні потрібна підтримка Європи, а у відповідь нам будуть показувати на кременчуцький приклад, – це нічого не сказати.

Слід додати, що мер Кременчука Віталій Малецький – людина начебто неглупа й наслідки своєї діяльності він порахував.

От тільки наслідки ці - протилежні тим, на які сподівався.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1129 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2132 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2747 0