Новини з 1996 року

Ні коаліції, ні опозиції. Олександр Алексюк пропонує свій рецепт роботи міським депутатам

Олександр Курилов 23 лютого 2016 09:04 779 0

Депутат Полтавської обласної ради Олександр Алексюк пропонує свій рецепт для «лікування» депутатів Кременчуцької міської ради, які на своїх сесійних засіданнях захлинаються у не надто розумних суперечках.

«Слід припинити всі висловлювання від позиції чи опозиції та просто працювати на кременчужан. Але спочатку потрібно вміти вислуховувати людей, а потім приймати рішення, говорить співрозмовник.

Якщо порівнювати нашу діяльність – обласної ради з тим, що відбувається на сесіях кременчуцьких депутатів, то різницю видно неозброєним оком. Безкінечні розмови, суперечки - все це є тільки у Кременчуці. Причина – міські депутати не слухають людей.

У Полтавській обласній раді на кожній сесії спочатку висловлюються представники громадських організацій. Їх слухають депутати облради й потім приймаються рішення. У нашому місті навпаки – все  поставлене  з ніг на голову й відчувається – думка кременчужан тут, у міськвиконкомі, нікому не потрібна, - зазначає співрозмовник і додає: -  У нас немає сьогодні ні коаліції, ні опозиції. Є питання – вирішили й пішли далі – така робота сьогодні Полтавської обласної ради».

Ще від нього – про результативність такої роботи.

По медицині вдалося вирішити багато проблем, хоча й не змогли ми знайти спільну мову з керівником міського управління охорони здоров’я Максимом Середою.

Але вдалося вирішити головне –  вартість харчування в тому ж міському госпіталі для ветеранів складала на день 9,8 гривень. Сьогодні – 29,9 грн. І тут маю подякувати керівникові обласного  департаменту охорони здоров’я Віктору  Лисаку. А по самому нашому  госпіталю - вдалося добитися перед Новим роком виділення мільйона й двісті тисяч гривень. А ще вивчили показники обласних медичних підрозділів у Кременчуці й дійшли до такого.

430 тисяч гривень з обласного бюджету отримає станція переливання крові.

412 тисяч гривень на купівлю нового обладнання - протиберкульозний диспансер. 180 тисяч грн. отримає міський Будинок дитини й 430 тисяч гривень ще отримає кременчуцький госпіталь ветеранів. Це кошти – для  ремонту даху й встановлення нових вікон.

За це ми проголосували на обласній сесії  й кошти ці виділено. А також виділено 780 тисяч гривень на збільшення вартості  харчування. Ще ми будемо  розглядати розподіл 29 мільйонів гривень у Полтавській області й вже відомо, які суми буде виділено, але за це потрібно проголосувати. Проголосувати, а не займатися пустопорожніми балачками, як це є сьогодні у мера Кременчука Малецького.

А ще скажу – міському голові Кременчука слід займатися не показухою, а вирішувати питання міського життя. Й головне тут – створення нових робочих місць. Це те, чим займаються в сусідній Олександрії, але ніяк не хочуть робити у Кременчуці. Робити це нам ніхто не заважає, але,  судячи з усього, у нашій мерії через невміння цим просто нікому займатися

Тут слід сказати – що стосунки мера міста і керівників підприємств бажають кращого. Тож буде далі у нас криза, наші діти виїжджатимуть за кордон і поки що нічого доброго у Кременчуці не очікується».

 

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 848 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1277 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1733 0