Новини з 1996 року

Ніхто не забутий, ніщо не забуте: чотирьох працівників покарали за бунт у Кременчуцькій колонії

Ксенія Омельченко 10 серпня 2017 15:10 799 0

"Програма Плюс" уже повідомляла про події,  які відбувалися ще 14 червня у Кременчуцькій виховній колонії.

Там засуджені протестували проти недбалого ставлення до них працівників колонії.  Ув'язнені заявляли, що їм не дозволяли телефонувати та забороняли палити.

Тих, хто намагався боротися за свої права, кидали у карцер. Та настав переломний час - юнаки дійшли до межі й почали бити майно закладу.  Дехто з неповнолітніх порізав вени на руках.

Майже одразу на місце події виїхали керівники місцевої прокуратури, представники ювенальної юстиції, слідчі. Наразі проводиться перевірка. 

Детальніше про події можна почитати тут: Діти у Кременчуцькій колонії різали вени через порушення їх прав. Причина - мобільні телефони

І ось нарешті оприлюднили інформацію, хто ж винен у таких жорстоких та кривавих подіях.

Як зазначають на сайті прокуратури Полтавської області, через неналежне виконання своїх професійних обов’язків до дисциплінарної відповідальності було притягнуто чотирьох працівників Кременчуцької виховної колонії.

14 червня 2017 року одному з вихованців відмовили у праві на телефонну розмову у вільний час, хоча хлопець надав адміністрації колонії письмову заяву, в якій зазначив місцезнаходження, телефонний номер абонента та тривалість розмови.

Згодом 9 вихованців установи, перебуваючи в дільниці карантину, діагностики і розподілу, почали вимагати послаблення встановленого режиму. Після відмови працівниками адміністрації виконати вимоги вихованці поводилися агресивно.

Окрім цього, 8 із них порізали собі руки уламками скла, кахлів і дзеркала. Проте під час прояву непокори адміністрація установи не ввела відповідний сигнал для припинення протиправних дій юнаків, що дозволило останнім пошкодити майно в кімнатах дільниці.

Залишається сподіватися, що після таких прогалин за роботою колонії стежитимуть краще. А самі працівники колонії не будуть перевищувати свої повноваження, порушуючи права вихованців.

Нагадаємо, що відтепер вихованці Кременчуцької виховної колонії №69 можуть стати фотографами, кондитерами чи програмістами. Курси для засуджених відкрили на початку місяця завдяки налагодженій співпраці та матеріальній підтримці Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Європейська інтеграція”.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 849 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1278 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1734 0