Новини з 1996 року

Нічого собі! "Лотомаркет" працює без реєстрації підприємства, а "з магазину мешканці преференції вимагають"

Марина Баніт 20 лютого 2018 17:01 673 0

Сьогодні в міськвиконкомі відбулася комісія з питань погодження та встановлення об'єктів торгівлі. Розглядали повторну скаргу громадянки Любові Харченко на роботу магазину "Сударь" та грального закладу "Спортлото" в будинку, де вона проживає, по вулиці лікаря Богаєвського, 6/99.

Керівник відділу торгівлі Людмила Жорняк повідомила, що на комісію з'явився юрист, представник магазину, але від закладу з гральними автоматами не прийшов ніхто. Натомість стало відомо, що приватне підприємство "Лотомаркету" даного закладу оформлено на кременчужанина, який зателефонував у відділ торгівлі й повідомив, що він не має жодного відношення до даного закладу, що його особистими даними хтось спекулює.

Уся ця інформація була направлена в поліцію. Як повідомив присутній представник правоохоронних органів, вони в кінці 2017 року опрацювали повідомлення. Було складено адміністративний протокол про незаконне заняття підприємницькою діяльністю. Поліція відвідувала даний заклад з представниками міськвиконкому.

Людмила Жорняк повідомила, що Супрун, на якого оформлені документи, не має права на підприємницьку діяльність і його підприємство було закрито ще в грудні 2016 року. Присутні активісти були шоковані всім почутим, але спеціалісти повідомили, що вони нічого не можуть вчинити без рішення суду. Активісти наголосили, що влада має перевірити заклад.

Віце-мер Пелипенко заявив:

- Ми не маємо права перевіряти підприємства... Сходіть ви їх перевірте! Ми відпрацювали всі ці лотомаркети. Усе передано поліції. А ті передають усе до суду. Відкрито кримінальне провадження.

Активіст Харченко уточнив:

- Хто там працює? Поліція склала на них протоколи, а вони й далі працюють. Їх треба закрити!

- Як їх закрити? Ми чекаємо рішення суду. Ми не маємо права закривати фінансові установи, - пояснив Пелипенко.

Потім запросили представника "Сударя": на магазин скаржилися з приводу нічного режиму роботи, який заважає мешканцям спати.

Юрист заявив, що власники виконали всі приписи: встановили освітлення, відеоспостереження, охорону за викликом. А скарги він пояснює "бажанням скаржників отримати від магазину якихось преференцій, а не наявністю будь-яких порушень". Він запропонував зробити поквартирне опитування, бо не вірить, що хтось ще незадоволений, крім заявників. Натомість надав перелік квартир, мешканці яких не скаржаться на магазин.

Людмила Жорняк наголосила, що його списки інші, ніж списки, які надійшли в скарзі. Тож наразі розглядається скарга, але не йдеться про дозвіл на роботу в нічний час. Вона пояснила, щоб отримати дозвіл на роботу, їм треба домовитися з мешканцями.

Пелипенко пояснив, що вся реклама, яка розміщена зовні магазину, не має узгодження. Тому треба виправити це.

Присутній активіст Харченко заявив, що вони відвідали магазин у нічний час і вимагали фіскальний чек на придбання цигарок. Але отримати чек вдалося дуже важко, лише після того, як викликали завідуючу в нічний час у магазин.

У зв'язку з цим було вирішено перевірити даний заклад на предмет використання фіскального обладнання та кількість оформлених працівників. Власників попросили надати всі документи на погодження цілодобового терміну роботи. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись