Новини з 1996 року

Нічого особистого! Просто відео про те, як в супермаркеті Кременчука зі старого масла роблять нове

Марина Баніт 17 серпня 2017 16:03 1368 0

Кременчужанка зняла в супермаркеті на Московській красномовне відео. Завдяки цьому містяни знають, що їм продають у одній з найбільших торговельних мереж міста.

Уже більше 7000 переглядів зібрало відео на сторінці у ФБ.  

Авторка, перебуваючи в супермаркеті, помітила, як фасоване у плекс масло продавчиня розпаковує і замінює на новий плекс. «Фішка» цього процесу полягає в тому, що таким чином замінюється і цінник, на якому вибивається точна дата фасування та термін придатності. Іншими словами, зі старого простроченого масла роблять новеньке та свіженьке. Спритність рук, і те, що треба списати, – повертається на полиці супермаркету.

Нічого не підозрюючи, клієнт смакує те, що мало б лежати на смітнику.

Продавчиня на відео робить свою темну справу, хоча і посеред магазину, але видно, що старається не привертати уваги до свого злодіяння.

Люди почали коментувати (мовою оригіналу):

- Конкретно продавец ни в чем не виноват, в данной ситуации она просто выполняет "вказівку" свыше... не исключено, что делает это, "переступая" свои же принципы...

 - Я их уже носом тыкала в заплесневелый сыр!!! И вообще в (назва супермаркету, - Ред) очень! много! просрочки! После приезда "Ревизора" только хуже стало! Фу фу фу... (малося на увазі про приїзд до даного супермаркету в минулому телевізійної програми «Ревізор», яка знімала гучномовний сюжет про цей магазин).

 - Вчера купили сыр, такой же пленкой упакован и дата свежая и что? Выбросили, невозможно есть, кислый как уксус, яд в упаковке! Фу... 

Були й такі, що писали: якщо не подобається, то йдіть в інший магазин. Але таким відповідали (мовою оригіналу):

- Дело не "нравится" или "не нравится". Наверное, должно наступить время, когда в магазине без "боюсь" покупать можно. Это ведь качество жизни, а главное - наше с Вами здоровье.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись