Новини з 1996 року

Нічний стріт-рейсинг по-кременчуцьки або гонщикам закон не писаний

Валерія Макряшина 19 серпня 2017 12:31 1740 0

Стріт-рейсинг перекладається з англійської як “вуличні перегони”, а стрітрейсер - це людина, яка бере участь у змаганнях на швидкість у дорожньому потоці. Але коли це стосується тихого міста, де існує обмеження швидкості, такий вид їзди просто неприпустимий.

У Кременчуці час від часу трапляються такі екстремальні перегони, особливо на мотоциклах і особливо вночі.

Нещодавно у мережі Facebook з'явилося підтвердження цього. Одна кременчужанка, прогулюючись по проспекту Лесі Українки, близько 23.00 побачила таке.

 

Це викликає масу емоцій, правду кажучи, багатьох такий вид їзди просто лякає та обурює. Деяким кременчужанам шумні байкери заважають спати:  

"Когда они пролетают под открытыми окнами (адская жара, как бы...), так и хочется дорогу солидолом измазать или трос от дерева к дереву (прости, Господи...).
Они хоть раз видели, как от страха кидаются маленькие дети? 
Да, когда я сказала мужу, что достало и я звоню в полицию, он произнес только одно слово: "Наивная..."". 

"Их становится всё больше с каждым днем. А не останавливают их потому, что "никому они не мешают"".

Ці «моцики» деренчать так, що шибки у вікнах дзеленчать, кажуть кременчужани. Навряд чи такі учасники руху ознайомлені з правилами поведінки на дорогах. Це дуже сумно. Безкарність за порушення швидкості - це величезна загроза іншим водіям і пішоходам. Відповідь на питання: до якого часу купа гонщиків буде тероризувати наше місто - невідома. Напевно, це припиниться тільки тоді, коли ситуація буде плачевною і когось забере швидка.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись