Новини з 1996 року

Нічні жахи Малецького: український мер звільняється з посади через зарплату у 3200 гривень

Андрій Михайленко 11 березня 2017 21:27 1041 0

Міський голова містечка Глиняни, що на Львівщині, написав заяву на звільнення з посади, бо депутати відмовилися голосувати за премію для нього.

Про таке рішення міського голови Ігоря Шульги розповів виконавчий директор Львівського відділення Асоціації міст України Василь Абаїмов під час круглого столу за участю представників місцевого самоврядування.

Про це повідомляють львівські ЗМІ.

«Під час сесії Глинянської міської ради виникла колізія: міська рада в особі депутатського корпусу не підтримала жодного відсотка до премії міському голові. Він написав заяву. Тепер чекає, коли буде наступна сесія.

Якщо депутати знову не проголосують, ми можемо втратити дуже фахового міського голову. Він мені сказав: «Василю Петровичу, я за 3200 грн. не працюватиму і не буду нести таку високу відповідальність», – розповів Василь Абаїмов.

Учасники круглого столу підтвердили, що Ігор Шульга є фаховим мером, який «затягує в місто мільйони грошей».

Варто зазначити, що майже всі учасники круглого столу скаржилися на те, що в місцевих радах бракує коштів на премії для працівників, а добре підготовлені кадри не хочуть працювати за мінімальну заробітну плату.

Як відомо, нинішній мер Глинян Ігор Шульга - міський голова з 2010 року. У 2015 році його переобрали на вказану посаду. Саме ж місто нараховує 3 тисячі мешканців та має статус міста районного значення - Глиняни не можна порівняти з Кременчуком.

Нагадаємо, мер Кременчука Віталій Малецький в цьому році отримує чималеньку офіційну зарплату, яка в порівнянні з 2016 роком має значне підвищення

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись