Нічия «Кременя» на виїзді

Anastasia 06 серпня 2015 14:13 500 0

Кременчуцький «Кремінь» на виїзді зіграв унічию з київським «Арсеналом»: на стадіоні «Колос» у Борисполі підопічні Сергія Ященка перервали безгольовий період, який тягнувся з минулого сезону, - повідомляє «Телеграфъ». - Останній раз кременчуцька команда забивала на початку літа. Тоді «синьо-білим» не вдалося перемогти донецький «Шахтар-3» - матч закінчився з рахунком 2:1. Цього разу «Кремінь» з перших хвилин узяв ініціативу і примусив суперника грати у відборі.

Уже на 10 хвилині Тимченко розстріляв головою ворота господарів і відкрив рахунок після передачі Бажана.

Через 10 хвилин «канонір» прокинув м’яч повз воротаря Андрія Олійника, який не встиг прибрати руки і впав у штрафному майданчику. Арбітр показав голкіперу «Кременя» червону картку й вказав на «точку». Вийшовши на заміну, Віталій Онопко не зміг врятувати команду, і рахунок став – 1:1.

«Каноніри» до кінця матчу не знайшли гармати такого калібру, щоб пробити захист «Кременя», який грав у меншості.

Після матчу керманич «Кременя» Сергій Ященко розповів, що не дуже задоволений суддівськими рішеннями протягом матчу, особливо вилученням голкіпера на початку гри.

Решта матчів другого туру чемпіонату України серед команд ІІ ліги завершилися так:

«Мир»-«Барса» - 0:1; ФК «Нікополь-НПГУ»-«Скала» - 2:2; «Арсенал-Київщина»-«Кристал» - 1:2; «Енергія» (НК)-«Колос» - 0:1; «Інгулець»-«Верес» - 3:1.

Таким чином, МФК «Кремінь» після двох ігор унічию набрав усього два очки і поки що посідає восьму сходинку в турнірній таблиці.

Свій наступний матч кременчужани зіграють удома проти горностаївського «Миру» у суботу, 8 серпня.