Новини з 1996 року

Мустафа Наєм відповів кременчуцьким депутатам на їх звернення про стипендії

Олександр Курилов 31 серпня 2016 10:18 730 0

Депутати Кременчуцької міської ради, які нині стали робітниками зі штампування звернень до органів влади, отримують відповіді зі столиці ще  до того, як вони за свої звернення проголосують.

Так було вже з депутатським зверненням по субсидіях, а нині – така сама ситуація з кременчуцьким зверненням щодо стипендій для студентів.

Тож учора депутати міськради проголосували за свою вимогу - не допустити відміни стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

А інше -  переглянути розмір стипендіального забезпечення учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та встановити розмір мінімальної стипендії не менше, ніж розмір прожиткового мінімуму в країні, відповідно до п.6 Ст.62. ЗУ «Про вищу освіту».

Однак одночасно й теж вчора нардеп від БПП й відомий журналіст Мустафа Наєм оприлюднив  у соціальних мережах прогнозовану відповідь.

І пише з цього приводу народний  депутат України  від блоку Петра Порошенка таке:

Mustafa Nayyem. Що стосується стипендій. Не стану спекулювати на тему «воююча країна», хоча питання, на що важливіше витрачати - на студентів або на фронт - залишається відкритим. Тим часом, я вважаю, що стипендії - це важлива і потрібна частина навчального процесу, але не як нагорода за сам факт навчання, а як:

а) мотивація для більш успішного навчання;

б) підтримка малозабезпечених студентів.

При цьому ніхто не забороняє учням одночасно працювати. Так робив я і, впевнений, так сьогодні роблять багато».

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1084 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2086 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2704 0