Новини з 1996 року

Мрійникам появи нового «Крюківсько-Горішньоплавнівського мосту». Решетилівка й Кременчук пережене

Олександр Курилов 06 червня 2018 17:06 1836 0

У 2018-му  ні біля Кременчука, ні поруч з Горішніми Плавнями новий міст  через Дніпро не будуватимуть. І так само  не будуватимуть його і в 2019-му.

Причина – відсутність коштів у державному бюджеті України й відсутність можливості для взяття кредитів для такого будівництва.

Це сьогодні у Твіттері оприлюднили порядок сум, які Україна має повернути кредиторам за раніше взятими кредитами.

Тож у 2018 році нам слід повернути 3,5 мільярда доларів США, а у 2019-му – удвічі більше – сім мільярдів доларів.

Натомість усі резерви НБУ на  травень цього року складали 18,4 мільярда доларів і в такій ситуації жодного кредиту для вирішення мостових проблем як для Кременчука, так і для Горішніх Плавнів ні уряд, ні Нацбанк на себе не братимуть.

Тут слід сказати, що в уряді з цього приводу більш розумні, ніж чиновники  Кременчука.

Бо тільки в нашому міськвиконкомі  можуть порівняти себе з Одесою й теж взяти 50 тролейбусів у кредит, а потім ще взяти утеплення 60 бюджетних установ у  кредит, а після цього ще взяти кредит для асфальтування доріг… і зрештою, коли вже грошей ні на що не вистачатиме, – почнуть міркувати, чому так сталося.

Втім це ще буде, а сьогодні - про те, чому не буде в нас нового мосту.

І тут уже інше повідомлення – з Петриківки, що на Дніпропетровщині, де будують нову автодорогу Дніпро-Решетилівка з подальшим виїздом автівок на трасу Київ–Харків.

А небачене в цьому повідомленні лише одне – на трасі Дніпро-Решетилівка, біля райцентру Петриківка, будується об’їзна дорога, якої там зроду не було, й будується саме під цей напрямок…

Фото з цього приводу додається.

Останнє, про що слід сказати, – траса Дніпро-Решетилівка, яка робить шлях зі столиці до Дніпра коротшим, ніж напрямок Бориспіль-Дніпро реконструюється не за кредитні гроші, але за рахунок траншів уряду.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись