Новини з 1996 року

Мріємо про червону зону з 15 жовтня для Кременчука? Без цього збільшені соціальні норми не діятимуть

Олександр Курилов 04 серпня 2021 16:45 605 0

Жителі Кременчука зможуть отримувати більші субсидії на сплату комунальних послуг, якщо тільки наше місто опиниться в червоній зоні з жорстким локдауном.

Й це останні новації, які сьогодні оприлюднені Міністерством соцполітики.

Ми знаємо, що таке червона зона, коли нічого не працює й Кременчук це вже двічі пережив.

Але є плюс від цього і в повідомленні Міністерства соціальної політики читаємо таке:

«Збільшені соціальні норми для розрахунку субсидії на окремі види послуг, які були запроваджені весною минулого року, будуть збережені і в наступному опалювальному сезоні для мешканців тих регіонів, які опиняться у «червоній зоні» карантину.

Навесні 2020 року, коли країна закрилася на карантин, були збільшені на 50 відсотків нормативи на житлово-комунальні послуги, зокрема на електроенергію, газ для приготування їжі, підігрів води, адже люди знаходилися вдома, відповідно, витрачали більше цих ресурсів, а їхні доходи при цьому знизились», – зазначила міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

За її словами, незважаючи на те, що зараз вся Україна знаходиться в «зеленій зоні», а доходи людей почали зростати, Уряд передбачив продовження дії цього компенсаторного заходу для тих регіонів, які з початком опалювального сезону опиняться в «червоній зоні» у випадку нової хвилі коронавірусу.

«Ми добре розуміємо, що епідемія коронавірусу не завершилася, по всьому світу йдуть нові спалахи. І у випадку чергової хвилі мешканці регіонів, які опиняться в «червоній зоні», автоматично отримають підтримку від держави у вигляді збільшення соціальних нормативів при наданні житлових субсидій», – підкреслила міністр.

Слід додати, що було б, звісно, краще, якби підвищені соціальні норми для обрахунку субсидій громадянам повернули без червоної зони. Але це вже питання соціальних норм до наших нардепів – Мовчана і Шаповалова.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 231 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 191 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 404 0