Новини з 1996 року

Мов голівудський фільм жахів: кременчужанка заплатила бомжу за жорстоке вбивство Дани. ФОТО

Альбіна Козлова 06 грудня 2018 11:30 1341 0

"Коли та садистка розповідала, що робила з собакою, вона розповідала спокійно, з садистським цинічним задоволенням", - каже пані Дар`я.

"Цю крихітку сьогодні повинні були вбити палицею з гострим цвяхом! І так хотіла зробити її господиня!" - написала у Фейсбуку кременчужанка.

За словами жінки, спочатку собачку господарка понесла присипляти до ветлікаря Стасюка, а коли він відмовився присипляти здорову тварину, то жінка не вгамувалася й пішла шукати бомжа, який за пляшку вб'є собаку.

Натомість зробити свою чорну справу їй не вдалося, бо з ветклініки небайдужі зателефонували волонтеру Дар'ї Величко, яка вчасно прибігла.

Вона побачила, як жінка віддає собаку та пляшку горілки чоловіку без постійного місця проживання, який стоїть з палицею, з якої стирчить гострий цвях, і каже, щоб бомж забив цієї палицею собаку. Пані Дар`я підбігла до них і забрала собаку, а господиня почала відбирати тварину назад з криком, що вона вже витратила гроші на горілку.

Господарка песика не вгамувалася й кричала, що вона завезла собаку в Чечелеве, але та через тиждень прийшла додому. Після цього, за її словами, тиждень вона не пускала бідну тварину у квартиру. І коли сусіди почали питати, чому собака на вулиці, вона її забрала й повісила у ванній...

Та коли зайшла через півгодини, то собака була жива, вона її побила й викинула, але та повернулася до квартири знову. Після цього вирішила приспати нещасну тварину, а коли це не вдалося, не довго думаючи, попросила чоловіка на вулиці забити собаку до смерті.

"Коли та садистка розповідала, що робила з собакою, вона розповідала спокійно, з садистським цинічним задоволенням", - каже пані Дар`я.

Як виявилося, господарка собаки посварилася із сином, який залишив їй тваринку, і вся ненависть до сина вилилася на бідну собаку. Також місцеві жителі кажуть, що ця жінка живе на Раківці.

Зараз волонтери шукають для собачки Дани інших господарів. У неї - стрес, вона залякана і не йде до рук. Собачка маленька й старенька - їй 7років, а важить 5 кілограмів.

Натомість кременчужани справедливо обурюються такій кричущій жорстокості людей та радять "виховати" саму жінку палицею з цвяхом, а ще притягнути до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

Олена Говорова: "Вона в курсі, що є закон про захист тварин? Може, їй пояснити, що палиця з цвяхом - це її «кінцева зупинка»? Мені тут у сусідніх постах радять виховувати людей, щоб вони не були такими жорстокими. Хіба що палицею з цвяхом на кінці виховувати".

Тетяна Болдянкіна: "Господи, який жах! Чесно кажучи, навіть слів немає... Куди котиться світ? За що це миле створіння так страждало? Люди, одумайтеся або подумайте 300 разів, перш ніж заводити тварину, це не на один день, а років на 15, може, менше. Це не іграшка, у тварин є душа. Я в шоці, цю жінку потрібно притягнути до кримінальної відповідальності".

Марина Меджитова: "Це чистісінької води садизм і відхилення. Здорова людина так би не вчинила (особливо вішати у ванній). Такі нелюди небезпечні для оточуючих, не тільки для тварин".

Проте як би не хотілося притягти до відповідальності таких громадян, але 20 листопада Верховна Рада не підтримала в першому читанні проект закону №6598 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо імплементації положень міжнародних угод і директив ЄС у сфері охорони тваринного й рослинного світу. Зокрема документом передбачалося встановити відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Фото з Фейсбуку

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись