Новини з 1996 року

Монетизацію субсидій для домогосподарств проведуть у два етапи

Валерія Макряшина 18 квітня 2018 10:00 965 0

У Міністерстві соціальної політики планують провести монетизацію субсидій для домогосподарств у два етапи.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі одного з телеканалів.

"Ми плануємо цю роботу у два етапи – на першому ми плануємо монетизувати субсидії для тих домогосподарств, які мають індивідуальне опалення, тобто використовують газ або електроенергію для опалення приміщень, – ми плануємо видавати грошима, встановивши серйозну відповідальність за несплату комунальних послуг", – розповів він.

Другий етап стосуватиметься тих, хто отримує субсидії, проживаючи в багатоквартирних будинках, де є централізоване опалення.

Наступний етап – видавати тим, хто отримує субсидії, проживаючи в багатоквартирних будинках, де є централізоване опалення. Там, ми вважаємо, повинні бути спецрахунки з картками, тому що якщо, наприклад, ви не платите за житлово-комунальні послуги й у вас індивідуальне опалення, вас виконавець послуги може в будь-який момент просто позбавити цієї послуги. Для того, щоб її відновити, треба заплатити», – сказав міністр.

Рева зазначив, що в цьому випадку планується ввести спецрахунок, щоб уникнути випадків, коли за несплату послуг деякими мешканцями багатоквартирних будинків відключають увесь будинок.

"Коли ми говоримо про багатоквартирний будинок, якщо ви платите, а ваш сусід - ні, не можна його відключити, а вас – ні, потрібно відключити увесь будинок. Тому тут є проблема. Так от, щоб цієї проблеми не було, - спецрахунок, і людина з цього рахунка буде мати право заплатити за певними рахунками за комунальні послуги, які вона отримає", – підкреслив міністр.

За його словами, після закінчення сезону, якщо людина розрахувалася і в неї залишилися кошти, вона може їх зняти і використовувати так, як вважає за потрібне.

Також він нагадав, що з 1 січня 2018 року перший етап монетизації передбачав перехід на грошові розрахунки між бюджетом і підприємствами-виконавцями комунальних послуг. Наступний етап, коли кошти повинні направлятися з бюджету не підприємствам, а громадянам, які будуть оплачувати житлово-комунальні послуги, планується ввести з 1 січня 2019 року.

Рева переконаний, що діти повинні платити аліменти на утримання літніх батьків.

Крім того, Рева вважає, що українці витрачають на їжу 50% від доходів через те, що багато їдять.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1094 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2096 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2713 0