Новини з 1996 року

Монетизація субсидій: як кременчуцьким пенсіонерам отримати гроші

Валерія Макряшина 22 лютого 2019 09:00 744 0

Пенсіонерам-субсидіантам для отримання субсидії у вигляді готівкових коштів не потрібно подавати жодних документів та додатково звертатися до органів Пенсійного фонду.

Про це сказала в.о. начальника Головного Пенсійного фонду України в м. Києві Ірина Задерейко під час прес-конференції в Укрінформі.

"Хочу наголосити, щоб пенсіонери не хвилювалися. Ніяких звернень додаткових до органів Пенсійного фонду не потрібно", - зазначила Задерейко.

Вона зауважила, що між Управлінням праці та соціального захисту населення районних у місті Києві державних адміністрацій та управлінням Пенсійного фонду міста Києва здійснюється взаємообмін необхідною інформацією.

Задерейко наголосила, що виплатний період пенсій в органах ПФУ починається з 4 і закінчується 25 числа щомісяця.  

"Виплата безпосередньо пенсій буде здійснюватися в плановому періоді. І також додатково всі ті пенсіонери, які отримують пенсію через Укрпошту, будуть отримувати за додатковою відомістю суму нарахованої субсидії", - пояснила Задерейко.

При цьому, додала вона, пенсіонерам, яким доставляли пенсію Укрпоштою за домашніми адресами, грошові виплати по нарахованій субсидії будуть надаватися разом із пенсією за березень.

"Усі ті пенсіонери, які отримують пенсію через будь-які установи банків, отримають двома платежами суми зарахування в березні на свої карткові рахунки", - зауважила Задерейко.

Як відомо, З1 січня 2019 року уряд запровадив монетизацію житлових субсидій громадянам.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 510 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 638 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1133 0