Новини з 1996 року

Молодь Кременчука взяла участь у "Зеленій толоці". Фоторепортаж

Марина Баніт 11 квітня 2017 11:39 922 0

Сьогодні учнів Кременчука  запросили на показове прибирання парку Воїнів-інтернаціоналістів, що в районі Молодіжного. Мета заходу - привчити молоде покоління не смітити в місті.

У рамках заходу «Зелена толока» молодь страших класів шкіл №№ 8,12,17,31 та «Регіонального центру професійної технічної освіти»  зустрічав мер міста Віталій Малецький та його помічники.

Учнів привітали і мер, і головний освітянин міста Геннадій Москалик, і заступник мера Ольга Усанова. Після цього учням роздали граблі та мітли і відпустили в бій. На увесь парк ввімкнули гучну музику, щоб веселіше було.

У заході взяли участь 700 учнів. Прибирали вони територію майже 11 га.

Мер міста та його помічники прийшли у відповідній формі й долучилися до прибирання. Віталій Малецький став у коло з дівчатами і, розпитуючи щось, загрібав листя. У цей самий момент фотографи та відеокамери кружляли навколо них.

Десь неподалік на одного з хлопців кричала вчителька (відповідальна особа), щоб той ставав та загрібав,  але коли вона побачила відеокамеру, то обличчя жіночки змінилося на привітне, а голос став тихішим.

Ведучий заходу час від часу нагадував, що усі бажаючі можуть фотографувати один одного і закликав викладати усі фото в соцмережі. Така собі зручна форма реклами ініціаторів прибирання парку.

Територія для такої великої кількості учасників була невелика, тому учні швидко впоралися та стояли, чекаючи інших.

Варто додати, що на заході були і пожежники, і поліція, і медичні працівники.

Також комунальники за допомогою спеціальної техніки пиляли пеньки. Тут, до речі, в перехожих виникало питання, а чи не можна було зробити це раніше? Всяке з технікою буває, і то добре, що цього разу все обійшлося.

 Після заходу навчальним закладам роздали грамоти і вже потім учнів чекала гаряча польова каша, чай та хліб. Не густо… Але хоча б це.

Тож сьогодні учні за кашу відпрацювали. А 12 та 13 квітня учні прибиратимуть парк у центрі міста та в Крюкові. 

 

 

Теги: Зелена толока

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись