Новини з 1996 року

Молоді кременчужани проти Московського патріархату, міськвиконком – за. Як їх помирити ? Фото

Олександр Курилов 14 січня 2018 13:44 766 0

Надалі священикам Московського патріархату молоді люди нашого міста даруватимуть пухнасті іграшки – ляльки, медведиків, песиків...

Причина таких подарунків – загальне невдоволення кременчужан діями місцевих московських «святих» отців, які несуть в Україну вбивчий руський мир.

Про це повідомляють у Фейсбуку активісти місцевої групи С 14.

«С14 Кременчук навідались до собору на Річковому вокзалі та поклали закривавлену іграшку до порогу собору Московського патріархату.  Кременчук не залишається осторонь.

Московські бізнесмени в рясах повинні нести відповідальність за свої безбожні дії по відношенню до загиблого малюка в Запоріжжі та приховування діяльності ФСБ по всій Україні», - зазначено в повідомленні молодих кременчужан.

Такі протести громадян проти представників Московського патріархату викликані агресивною поведінкою священиків цієї патріархії.

А сам випадок з принесенням до московських церков іграшок – реакція громадян на те, що відбувається.

Першого разу, коли війну в Україні затіяв російський фашист Ігор Гіркін, який перед початком війни на сході й захоплення Слов’янська обійшов усю Україну й Кременчук теж з «дарами Волхвів» від православних з Москви, - всі промовчали. Але нині все змінилося.

І зміна тут – це остання відмова московських священиків відспівувати малу дитину в Запоріжжі, бо та була охрещена в Київському патріархаті. А ще - знайдена зброя в громадській організації, що існувала при московському храмі в цьому місті.

Уже відомо, що в нашому міськвиконкомі взялися за термінове погашення такого скандалу, аби його продовження не було, принаймні в Кременчуці.

Для такого в мерії відмовилися у всіх подальших повідомленнях з приводу співпраці виконкому з УПЦ МП називати місцевого архієпископа Миколая представником Московського патріархату, яким він є насправді.

Однак така відмова не принесла жодного результату, крім одного: вже на Водохреще, 19 січня, милістю чиновників  нашої мерії представників Київського патріархату буде урівняно в правах з представниками Московського.

І це є великим прогресом.

Останнє – про те, наскільки був правий священик з Московського патріархату, який відмовився відспівувати дитину, охрещену в Київському патріархаті, й з чого почався новий скандал.

Мова про те, що повідомляє всім відомий знавець російського релігійного життя Андрій Кураєв.

А говорить він про те, що за рішеннями стародавніх соборів, послідовники християнства охрещують усіх однаково й кажуть при цьому: в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.

А де саме – в західній, східній чи євангелістській церкві зроблено хрещення – великої різниці немає.

І так само при відспівуванні немає різниці, яким саме представником православної церкви його проведено.

Немає різниці, бо Бог один і Він не ділиться. І московській групі (РПЦ-УПЦ МП) та представникам цього московського фарисейства у Кременчуці він точно одноособово не належить.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 350 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1709 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2790 0