Новини з 1996 року

Можуть же, коли хочуть. Кременчуцьким школярам-пільговикам повернули котлети в меню. ФОТО

Валерія Макряшина 10 листопад 2020 16:30 326 0

Нещодавно в Кременчуці здійнявся скандал з приводу явної різниці між меню для школярів-платників і школярів пільгових категорій. Справа в котлеті, так-так, саме в ній...

Як зазначили деякі батьки, в меню для дітей, які харчуються в навчальному закладі за бюджетний скромний кошт, котлета чомусь була відсутня - на пільговиках просто економили і тим самим відокремлювали їх від інших дітей. 

Але ситуація після численних скарг до Департаменту освіти Кременчука змінилася й змінилася на краще.

Про це розповіла місцева громадська активістка Алла Заможська, яка виклала пост із фотографіями страв із нового меню учнів пільгових категорій 1-4 класів. На одній зі світлин — приваблива повненька котлета на хлібчику зі шматочком сиру. Це сніданок учнів гімназії №18, який є доволі ситним. 

"У мене є гарні новини. Чесно кажучи, я в захваті:)) І щиро вдячна Геннадію Москалику та Департаменту освіти м. Кременчука за реакцію. В коментарях батьки почали показувати бутерброди, які приносили дітям додому. Нас здивував їх вигляд і ми попрохали показати взірцеву порцію, яка б відповідала нормам, що прописані в меню.

Перша і друга картинки - меню, яке є на сьогодні, вівторок 10.11.2020 року, з грамами виходу продуктів. І далі фото, як це виглядає насправді.

Шановні батьки, якщо порції ваших дітей мають інший вигляд, не мовчіть.

Бо 11 грамів сиру і 50 грамів котлети виглядають саме так, як на картинці, а не інакше. Я маю щиру надію, що співпраця продовжиться", - написала Алла Заможська. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1292 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2287 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2904 0