Новини з 1996 року

Можна підпалювати ще. Автозаводську районну адміністрацію відновлять після пожежі за 940 тисяч

Валерія Макряшина 11 грудня 2019 12:10 1011 0

Із чистого листа, не чекаючи нового року. Депутати Кременчуцької міської ради погодили проєкт рішення стосовно деяких не мільйонних, звісно, але, тим не менш, змін до показників місцевого бюджету.

Усі пам'ятають пожежу, яка сталася в приміщенні Автозаводської районної ради.

Ця пожежа знищила не тільки шкіряні дивани, столи й гарні стільці, вона, найімовірніше, забрала всі таємниці Наталії Заводчикової - начальника адміністрації, в кабінеті якої якраз на другому поверсі й горіло. Випадковість? 

У міськраді подумали, що робити, й таки вирішили не чекати нового року й виділити на ремонт районної адміністрації коштів іще з фінансової "таці" цього, 2019, року, тим паче з продажу землі у спецфонд надійшло більше грошей, ніж очікували.

"У зв’язку із пожежею в приміщенні Автозаводської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, задля нормального функціонування та виконання своїх повноважень у повному обсязі пропонуємо за рахунок перевиконання доходів коштів від продажу землі виділити кошти Автозаводській районній адміністрації в сумі 960,000 тис. грн, а саме: в сумі 20,000 тис. грн на придбання оргтехніки (комп’ютера та багатофункціонального пристрою); в сумі 940,000 тис. грн для проведення капітального ремонту кабінетів", - ідеться в пояснювальній записці до проєкту. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1786 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1868 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1781 0