Новини з 1996 року

Можливий візит Президента Порошенка у Кременчук 27 лютого. Присяга патрульної поліції

Андрій Рубан 10 лютого 2016 15:33 1508 0

Учора під час прес-конференції очільник кременчуцької поліції повідомив, що, ймовірно, до Кременчука на присягу нової патрульної поліції приїде і Президент України Петро Порошенко.

“Ми чекаємо і Президента України, але це не факт, що у нього буде можливість приїхати до нашого міста. А ось керівництво МВС і національної поліції точно має бути”, - розповів начальник кременчуцького відділу національної поліції Вадим Могила. 

Він розповів, що присягу прийматимуть нові патрульні поліцейські на березі Дніпра, на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку. За його інформацією, скоріше за все, це відбудеться 27 лютого.
На дороги Кременчука виїдуть десятки патрульних машин. Вони також охоплюватимуть Кременчуцький район і місто Комсомольськ.

 

 

Наразі триває навчання патрульних поліції. За словами нових патрульних, їх постійно тестують, випробовують та інше.

“Щодня у нас триває навчання від ранку й до вечора. Ми вже навіть стріляли по мішенях. Особисто я досить влучно”, - телефоном розповів кременчужанин Максим Оченаш.

У поліції говорять, що новою базою для патрульної поліції стане будівля колишнього ДАІ. Щодо самого ДАІ, то їх скоротили разом з іншими 180 працівниками поліції. Але, за словами очільника кременчуцької поліції, з лав МВС у Кременчуці поки що пішли близько 20 правоохоронців.

“Усім, хто потрапив під скорочення, надали можливість залишитися в поліції, принаймні до переатестації, хтось пішов і в патрульну поліцію”, - зауважив Вадим Могила.
 

Теги: нова поліція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 578 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 977 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1431 0