Новини з 1996 року

Модні чоловічі окуляри

pplus 20 червня 2018 07:50 236 0

Уже світить яскраве сонце, тому настав час чоловікам зробити образ стильним.  Які ж форми чоловічих окулярів у моді в цьому сезоні?

Сонцезахисні окуляри

Модні чоловічі моделі окулярів у кожному сезоні  — авіатори. Якщо чоловік тільки починає роботу над складанням парку окулярів, то це саме та базова форма, без якої не обійтися. Ця середньостатистична модель здатна додати необхідної крутизни в абсолютно будь-який чоловічий образ. Якщо ви хочете мати у своєму арсеналі лише одні сонцезахисні окуляри, то обов’язково вибирайте авіатори. Окуляри каплевидної форми і з подвійною дужкою в тонкій оправі вже не настільки популярні, як у минулому сезоні, проте все одно їх можна побачити на світових подіумах. Вони надають образу певний ступінь героїзму. Окуляри в роговій оправі – прекрасне класичне рішення. Якщо чоловікові потрібно створити відчуття буржуазного шику, то варто купити окуляри в черепаховій оправі.

Чоловічі варіанти для ділових образів

Найбільш підходящий варіант для бізнес-чоловіків – це окуляри з важкою оправою. Чому ж окуляри з важкою оправою привабливі для чоловіків у ділових костюмах? Та тому, що не можна знайти більш елегантного дизайну. Тенденції 2018 року визначають чоловічі стильні окуляри для ділових представників сильної статі, як більш спортивні, ніж для бізнесу. А пов’язана ця тенденція з тим, що класична форма, на відміну від спортивної, робить чоловіка старшим. Сьогодні модно створювати образи інтелектуалів, ботаніків. З цим завданням чудово впораються окуляри певного типу – круглі.

Брендові новинки 2018

Варіантів сонцезахисних окулярів у 2018 році безліч. Тема котячого ока актуальна і у світі чоловічих сонцезахисних окулярів. Ексцентричні окуляри теж були продемонстровані модними дизайнерами. Такі брендові моделі вирішують проблеми простої комплектації одягу. Шкода, що на такі помітні окуляри може зважитися не кожен чоловік, а тільки найбільш сучасний модник.

Тренди літнього сезону на світових подіумах

Дуже актуальна влітку тенденція, яка протягом останніх сезонів дуже активно проявляється в чоловічій моді на найрізноманітнішу чоловічу оптику – це окуляри Джона Леннона. Найбільш знаменита кругла форма окулярів у тонкій оправі популярна не тільки в молодого покоління, але і в чоловіків старшого віку.

Найпопулярніші кольори

Один з активних елементів сучасної моди – це кольорове скло. Такі окуляри не зроблять з чоловіка «бліду мишу». Стилісти радять підтримувати відтінок скла аналогічним відтінку в одязі. Двоколірні окуляри, родом із 60-х років, можуть добре вписатися в чоловічий гардероб. Однак кольорові йдуть не всім. Прості, недорогі, але дуже ефектні чоловічі окуляри – чорні - для будь-якої ситуації. У нинішньому сезоні чоловіки зможуть подивитися на світ у рожевому кольорі в буквальному сенсі.

Стильні чоловічі окуляри для зору

Не варто соромитися свого неідеального зору. Бути одним з «очкариків» на сьогоднішній день дуже модно. Кругла форма з прозорою або димчастою оптикою – найпопулярніші в 2018 році. Причому окуляри можуть бути як мініатюрними, так і у вигляді коліс. Це – найбільш актуальна форма чоловічих окулярів для зору.

Оригінальні оправи

Вважається, що носити одну й ту ж оправу для окулярів кілька років поспіль – справжнісінький моветон. На початку 90-х років був найбільш потворний час дизайну оправи для чоловічих окулярів. Саме тоді увесь цивілізований світ закохався в легкі, металізовані оправи, які дуже часто були позбавлені оправи безпосередньо під оптикою. Дизайнери працюють над тим, щоб окуляри виглядали мінімалістичним аксесуаром. Чим тоншими були чоловічі окуляри, тим моднішими вони вважалися. Сьогодні це вже не модно. У 2018 році трендовою оправою чоловічих окулярів вважається рогова, виконана з пластику певного відтінку. Багато дизайнерських колекцій натхненні модою кінця 50-х і початку 60-х років. Тенденція на сьогоднішній день – це чоловічі окуляри у важких пластикових оправах з очевидною об’ємністю. Сучасні оправи допомагають чоловіку виглядати максимально ефектно.

Як вибрати підходящу форму?

Окуляри-авіатори – мабуть, та форма, яка йде абсолютно всім. Однак у них є одне АЛЕ: вони бувають різними. Глибина скла, довжина й ширина настільки відрізняються, що окуляри стають зовсім несхожими один на одного. Авіатори демонструють форму у спортивному втіленні й дуже часто полонять чоловічий розум і серце. Тому обов’язково купуйте тільки підходящу модель. Вибирайте окуляри правильно, щоб вони підходили не тільки за формою, але й за характером.

Сонцезахисні чоловічі окуляри повинні не тільки захищати очі чоловіка від шкідливого випромінювання, але й бути завершальним штрихом створюваного образу. Не носіть сонцезахисні окуляри в приміщенні. Така «показуха» є нічим іншим, як ознакою поганого тону.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись